Jump to content
×
×
 • Create New...

Torrent Vampire: The Masquerade - Shadows of New York Torrent İndir (v1.0.1)


DicDale
 Share

Recommended Posts

header.jpg

:gameinfo:

Oyunun Adı: Vampire: The Masquerade - Shadows of New York

Oyunun Sürümü: v1.0.1

Oyunun Türü: Macera

Oyunun Çıkış Tarihi: 10 Eylül 2020

Oyunun Boyutu: 3.37 GB

Dosya Türü: Setup


:rainbooow:

:rainbooow:


sen bir hiçsin. Kendi vampir mezhebinden dışlanmış biri. Belirli bir değeri olmayan bir siyasi mahkum. Köklerini bir göçmen şehrinde asla bulamayan bir göçmen. En sevdiği eğlence saat 4'te bir fast food lokantasının pencerelerinden sokaklara boş boş bakmak olan bir zincir sigara içicisi. Karnınızın dibindeki batma hissi size kaderin mahkûm olduğunu söylüyor ve gölgelerden gelen çarpık sesler aynı fikirde gibi görünüyor. Klanınızın laneti, günlük teknolojiyle etkileşimi zorlaştırıyor. Ayrışma sizin doğal durumunuzdur.

Ancak New York'un Anarch lideri korkunç bir sonla karşılaştığında, metropoldeki tüm kan emiciler arasında araştırmak için seçilen siz olursunuz. Hata yapmayın: bu açıkça bir tuzak, savaşan vampir nesiller arasındaki sonsuz güç mücadelesi olan korkunç Jyhad oyununda başka bir hamle. Ama sen Lasombra'sın ve bildiğin bir şey varsa, o da şudur: Ventrue Prince ve takipçileri seni hafife alırsa, çok pişman olacaklardır.

Vampire: The Masquerade – Shadows of New York, zengin Vampire: The Masquerade evreninde geçen görsel bir romandır. Bir önceki başlığımız olan Coteries of New York'un devamı niteliğindedir. Coteries, popüler masa üstü rol yapma oyununun 5. Baskısında tasvir edilen dünyaya genel bir girişken, Shadows daha kişisel ve benzersiz bir hikaye sunuyor.

 • Hem Vampire: The Masquerade gazileri hem de ortama yeni gelen anlatı odaklı oyunların hayranları için uygun, kişisel ve politik korku temalarını ele alan görsel bir roman.
 • Coteries of New York'un devamı. Tanıdık metropolü tamamen farklı gözlerle görün. Yeni karakterler, yeni yerler ve yeni bir orijinal film müziği bekleyin.
 • Lasombra klanının bir üyesi olarak oynayın. Eskiden Camarilla'nın azılı düşmanları olan Magisters, eski düşmanlarının saflarında güvenlik aramaya karar verdi. Gölgelerde ustalaşın ve Diğer Tarafın sakinleriyle iletişim kurun, ancak dikkatli olun - Oblivion her zaman orada gizleniyor, sizi tamamen yutmaya hazır.
 • Big Apple'ın sokaklarını keşfedin. Kana susamışlığınızı gidermenin yollarını ararken, çeşitli büyüleyici vinyetlere göz atın ve şehrin eksantrik sakinleriyle bağlantılar kurun. Hepsini görmek için tek bir oyun yeterli olmayacak.
 • Aklını şekillendir, kaderini şekillendir. Kendinizi tanımlamaktan kaçınır ve tarafsız kalmaya çalışırdınız, ancak durumunuz göz önüne alındığında artık bunu göze alamazsınız. Yaptığınız seçimler, düşünme şeklinizi değiştirecek ve düşünceniz, aldığınız yolları değiştirecek.

Adı Vampire: The Masquerade ise, World of Darkness, Bloodlines 2, Redemption, kült masa üstü RPG sistemi veya... ile ortak bir noktanız olduğu anlamına mı geliyor?
Evet. Shadows of New York aynı ortak evrende geçiyor, ancak bağımsız deneyimler ve hikayeler sunuyor. Diğer oyunlarla bazı bağlantılar görebilirsiniz, ancak Shadows mevcut herhangi bir ürünün devamı değildir. The World of Darkness, çeşitli yaratıcılar ve katılımcılar tarafından şekillendirilen bir medya serisi ve paylaşılan bir evrendir, yani: tüm bağımsız hikayeler daha büyük bir bütüne dönüşür. Resmi bir LARP sırasında Berlin'in Anarchs'a düşmesi, Lasombra klanı Camarilla ile güçlerini birleştiren the Vampire: The Masquerade - Chicago By Night 5. Baskı kaynak kitabı, Sophie Langley'nin Coteries of New York'ta New York'un kontrolünü ele geçirme planı – bunların hepsi olaylar birbirini inceden inceye etkiler ve etkileşime girer.


Shadows of New York'un hikayesini anlamak ve tadını çıkarmak için Coteries of New York oynamam gerekir mi?
Hiç de bile. Shadows of New York, Coteries of New York'un devamı niteliğindedir, yani önceki oyunumuzla New York City ortamını ve destekleyici kadronun büyük bir bölümünü paylaşır, ancak farklı bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır. Gruplar, Vampire: The Masquerade 5th Edition'ın temellerine bir giriş işlevi gördü - farklı vampir Klanlarını ve ortamın temel kavramlarını yeni teşekküllü bir vampirin, tanımlanmış bir arka planı olan bir karakterin bakış açısıyla sergilemeye odaklandı. , ancak genel olarak bir oyuncu avatarı olarak hizmet etmeyi amaçlıyordu.

Shadows of New York, Kindred topluluğuna zaten entegre olmuş ve kendi gelişmiş bir iç monoloğuna sahip (ki bu da onun kişiliğini şekillendirmek yerine onu etkilemeniz anlamına gelir) iyi tanımlanmış bir karakterin bakış açısından anlatılan daha kişisel bir hikaye. Coteries'e aşina olanlar, oyuncu kadrosunun büyük bir bölümünü zaten biliyor ve aksi takdirde fark edilmeyecek bazı referansları yakalayacaklar, ancak Shadows ile başlayıp Coteries'e daha sonra geri dönmeye karar verenler, her iki deneyimden de olduğu kadar zevk alabilecekler. onları çıkış sırasına göre oynasalardı. İki hikaye temelde ayrıdır, hem ton hem de tema olarak farklıdır.


Shadows of New York hangi platformlarda mevcut?
Shadows of New York, Eylül 2020'de PC (Windows/Mac OS/Linux), PS4, Xbox One ve Nintendo Switch'te aynı anda piyasaya sürüldü.


Oyun denetleyicileri destekliyor mu?
Evet. Hem fare hem klavye hem de bir kontrolör ile oynayabilirsiniz.


:gamescreen:

ss_2f8213433c528324dcb00f7e2d948f50c8d2b

ss_3f2c55cb3e48d9529a122a553460790e96591

ss_87ce1fb43cf27a3588e510adfe2d7910f9a61

ss_44d5773fce3acbb00583e7fe93a29f43fb86b

:gametrailer:

:gamesystem:

Minimum

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1

İşlemci: Çift Çekirdek 3GHz

Bellek: 4 GB

Ekran Kartı: 1 GB VRAM OpenGL 2.1+

Depolama: 2 GB

:gamedownload:

Nasıl Kurulur? | How to Install?

Spoiler

Türkçe

 1. Setup dosyasından oyunu kurun.
 2. Oynayın :pepeok:

English

 1. Run the setup file and install.
 2. Play :hypers:

 

:lineee:

Torrent - (3.37 GB)

Vampire The Masquerade Shadows of New York v1.0.1 [VexaGames.com].torrent

:lineee:

Link to comment
Share on other sites

 • Replies 0
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share