Jump to content
VexaGames'i Güncelliyoruz Yeni Oyunlar Yakında Eklenecektir. | We Update VexaGames New Games Will Be Added Soon. ×
  • Create New...

Torrent Ziggurat 2 Torrent İndir

DicDale
 Share

Recommended Posts

header.jpg

:gameinfo:

Oyunun Adı: Ziggurat 2

Oyunun Sürümü: Torrent

Oyunun Türü: FPS

Oyunun Çıkış Tarihi: 28 Ekim 2021

Oyunun Boyutu: 936 MB

Dosya Türü: ISO

:rainbooow:

:rainbooow:

Ziggurat geri döndü ve şimdi daha da iyi! Becerilerinizi geliştirirken ve yeni ekipman keşfederken, bu telaşlı roguelite FPS'de düşman ordularını kırmak ve labirent zindanlarını keşfetmek için güçlü silahlar ve büyüler kullanın. Göreve yetişecek misin?

Kötülük derinlerde gizleniyor
En güçlü büyü düzeninin bir üyesi olarak göreviniz insanlığı kötü güçlerden korumaktır. Destansı ve dinamik dövüşlerde düşman ordularıyla ve korkunç Muhafızlarla yüzleşin. Verimliliğinizi en üst düzeye çıkarmak için temel dirençlere ve güvenlik açıklarına göz atın ve seviye atlamak için deneyim kazanın ve zindanın sonuna tek parça halinde ulaşmanıza yardımcı olacak faydalı avantajları öğrenin.

Birinci Şahıs Çekiminin En İyi Hali
Ziggurat 2, hataların pahalıya mal olduğu hızlı tempolu savaş ve sürekli harekete odaklanır. Gölgelerde saklanan tehlikelere karşı hayatta kalma şansına sahip olmak ve sağ salim geri dönmeyi başarmak için el becerisine, reflekslere ve kaynak yönetimi becerilerine ihtiyacınız olacak.

Hiçbir iki oyun aynı değildir
Selefinin çizgisini takip ederek, Ziggurat'ta 2 zindan rastgele oluşturulur, onlara girmeye cesaret eden cesur büyücüler için tehlikeler ve hazinelerle doludur. Bir adım daha ileri giderek, zindanlar artık daha hızlı dövüşler ve daha kolay keşif için daha fazla dikeyliğe ve çeşitliliğe ve daha kompakt odalara sahip.

Kaleye geri dön
Brotherhood'un evi olan Citadel'de, bir sonraki görevi gerçekleştireceğinize karar vermeden önce yeni ve eski müttefikler toplayabilecek, ekipman ve becerilerinizi geliştirebileceksiniz. Farklı doğa ve davranışlara sahip düzinelerce açılabilir silahla, bir görev öncesi hazırlık çok önemlidir ve ezici bir zafer ile yenilginin acı tadı arasındaki fark olabilir.

Geliştirilmiş formül
Ziggurat 2, her alanda orijinalin üzerine çıkma hedefiyle sıfırdan yeniden tasarlandı ve daha hızlı, daha yoğun oturumlar ve daha etkileşimli ve tatmin edici ilerleme ile daha sorunsuz ve daha hızlı bir deneyim sunuyor.

:gamescreen:

ss_3eb396cf1c32cc13554a0f11d0fbaf1e3b2b7

ss_996c90ab629aa816880c956ef350efc2f4c4c

ss_b43ea7969b047da42064d9d4e4738479a7475

ss_d7ef53f40f5daa5fa552cb9b61a95b61aa898

:gametrailer:

:gamesystem:

Minimum

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1

İşlemci: Çift Çekirdek

Bellek: 4 GB

Ekran Kartı: GeForce GTX 460 1GB

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 1 GB

Önerilen

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i7 7700K

Bellek: 16 GB

Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 3GB

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 2 GB

:gamedownload:

Nasıl Kurulur? | How to Install?

Spoiler

Türkçe

1. İndirdiğiniz .iso dosyasına sağ tıklayıp "Bağla" seçeneğini kullanarak açın.
  2. Setup dosyasından oyunu kurun.
  3. PLAZA klasöründeki dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre atın.
  4. Oynayın :pepeok:

English

1. Open the downloaded .iso file by right click it and using "Mount" option.
  2. Run the setup file and install.
  3. Copy the files in PLAZA folder into the folder where the game is installed.
  4. Play :hypers:

:lineee:

Torrent - (936 MB)

Ziggurat 2 [VexaGames.com].torrent

:lineee:

• Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images