Jump to content
×
×
 • Create New...

Torrent Starmancer Torrent İndir (v0.1.50)


Recommended Posts

header.jpg

:gameinfo:

Oyunun Adı: Starmancer

Oyunun Sürümü: v0.1.50

Oyunun Türü: Simülasyon

Oyunun Çıkış Tarihi: 5 Ağustos 2021

Oyunun Boyutu: 99 MB

Dosya Türü: Setup


:rainbooow:

:rainbooow:


Description_Header_Starmancer.gif?t=1628

Dünya'daki bir felaketten sonra insanlık, yıldızlara sığınmak için umutsuz bir girişimde Starmancer Girişimi'ni başlatır. Milyonlarca mülteci, zihinlerini ve insan ırkının geleceğini bir Yapay Zekaya, bir Starmancer'a emanet ederek bilinçlerini hafıza bankalarınıza yüklüyor. Sana.

Garip bir güneş sisteminde mahsur kalan bir Starmancer olarak göreviniz, bozuk hafıza bankalarınızda hapsolmuş sayısız zihin için yaşamı sürdürebilecek bir uzay istasyonu inşa etmek ve yönetmek ve ne pahasına olursa olsun filoya geri dönmektir.

Starmancer, sonuçları olan bir oyun, yaşayan bir sandbox ortamı, işçiliği ve sömürgecilerin günlük hayatlarını yönetme sunuyor.

Herkesin iyi beslendiği, mutlu ve güvende olduğu ütopik bir toplum yaratın. Ya da haydut olun ve bir kolonistin çıldırmadan önce kaç kez buğday yiyebileceğini hesaplayın. Seçim senin!

Description_Header_Build.gif?t=162819784

 • Yaşamı Sürdür - Sömürgecilerin açlık ve susuzluk gibi ihtiyaçları vardır. Çiftlikler inşa edin ve yiyecek için mahsul yetiştirin. Hipotermiyi önlemek için ısıtıcılar yerleştirin. Sağlık merkezleri inşa edin ve yaraları tedavi etmek, hastalıkları iyileştirmek ve uzuvları değiştirmek için doktorlar atayın.
 • Kendinizi İfade Edin - İstasyonunuzu benzersiz duvarlar, zeminler, mobilyalar ve tonlarca tuhaf ve harika dekorasyon ve nesne ile özelleştirin. Uzay istasyonu iç tasarım hayallerinizi gerçekleştirmek için nesneleri yeniden boyayın! Sömürgecilere ne kadar arkadaş canlısı ve ilgili olduğunuzu hatırlatmak için neşeli tablolar ve üretkenliklerine ne kadar değer verdiğinizi bilmelerini sağlamak için motivasyon posterleri yerleştirin. Süslü mutfaklar, lüks yatak odaları, kumarhaneler ve endüstriyel yanaşma alanları tasarlayın.
 • Güç, Su ve Atmosfer - Makineleri kablolarla bağlayarak güç sağlayın. Hayati makineleriniz için ayrı veya gereksiz ızgaralar oluşturarak elektrik kesintilerine karşı hazırlanın. Kirli çiftlik suyunu temiz, içilebilir suya dönüştürmek için boruları ve su geri dönüştürücülerini kullanın. Menfezler ve hava kanalları yardımıyla ayrı atmosferler oluşturun.

Description_Header_Colonists.gif?t=16281

 • Sömürgecileri Büyüt - Sömürgeciler, istasyonunuzdaki bellek bankalarında saklanan Dünya mültecilerinin zihinlerinden atanan kişilerle Kuluçka Makinelerinde yetiştirilir. Klonlarla dolu istasyonlar oluşturun. Bir trajedi olursa endişelenmeyin, en sevdiğiniz kolonicileri her zaman yeniden yetiştirebilirsiniz!
 • İşler - Çiftçi, doktor, madenci ve güvenlik görevlisi gibi roller atayın. Çaylak şefinizin deneyim kazandığını ve daha lezzetli ve daha egzotik tariflerin kilidini açarak deneyimli bir profesyonel haline geldiğini izleyin.
 • Eşsiz Kolonistler - Rastgele saç rengi ve stili, göz rengi ve ten rengi ile 8000'den fazla görsel kolonici çeşidi vardır. Bu varyasyonlar estetiğin de ötesine geçiyor. Bazı sömürgeciler tuvalette beslenme tuğlaları yemeyi tercih ederken, diğerleri barda içmeyi ve sosyalleşmeyi sever. Her oyun farklıdır; istasyonunuz ve koloniciler size özel olacaktır.
 • Anılar - Sömürgeciler, başlarına gelen iyi (ve kötü) şeyleri hatırlarlar - ta ki kaçınılmaz olarak yeniden büyümeyi gerektirene kadar (kazalar olur). Bir ceset görmek gibi travmatik deneyimler uzun süre hatırlanacak. Kontrolsüz bırakılırsa, bu anılar, herkes Yaşam Desteği arızanızı öğrenene kadar dedikodu yoluyla paylaşılacaktır... Tanık bırakmayın.
 • Kişisel İlişkiler - Sömürgeciler, bir arkadaşının başına kötü bir şey geldiğinde çok üzülürler, ancak bir düşmanın acı çekmesini izlemeyi severler. Popüler bir sömürgeciyi kovarsanız, elinizde bir isyan olabilir.
 • Görevler - Kaynak toplamak ve değerli ganimetleri keşfetmek için en cesur sömürgecilerinizi galaksideki tehlikeli görevlere gönderin!

Description_Header_Consequences.gif?t=16

Bir Starmancer olarak görevlerinde başarısız olursan, sonuçlarıyla yüzleşmeye hazır ol.

 • İstila - Koloniniz uzaydan gelen yaratıklar tarafından istila edilecek. Tuzaklar kurun, sömürgecilerinizi silahlandırın ve istasyonunuzu ne pahasına olursa olsun güvende tutun.
 • Delilik - Bir sömürgeci, ancak bu kadar çok arkadaşının hava kilitleri kırılmadan önce emildiğine tanık olabilir. Çılgın bir sömürgeciyi neyin motive ettiğini kimse bilmiyor; aynı anda en büyük teknolojik yeniliklerden ve en korkunç cinayet saldırılarından sorumludurlar. Bu yüzden kapıların kilitleri vardır. Aynı zamanda tek kişilik bir odanın basıncını düşürmenizin nedeni de budur - yatma saatini zorlamanın harika bir yolu.
 • İsyan - Mutsuz kolonistler çalışmayı bırakacak. Motivasyon posterleri, lezzetli ikramlar ve daha güzel odalarla onları neşelendirebilirsiniz. Ancak dikkatli olun, moral çok düştüğünde sömürgeciler aktif olarak isyan edecek ve çekirdeğinizi yok etmeye çalışacaklardır. Asilerden bir örnek alın ve herhangi bir direniş ipucunu ortadan kaldırın.


Ana Özellikler

 • Tonlarca özelleştirme ile gelişen bir uzay istasyonu inşa edin.
 • İstasyonunuzdaki kolonistlerin hayatlarını yönetin.
 • Dinamik olarak oluşturulmuş bir güneş sistemi ve sakinleri ile etkileşime geçin.
 • Görevleri üstlenin ve ganimet ile ödüllendirin.
 • Eylemlerinin sonuçlarıyla yüzleş.
 • Modlama desteği.

:gamescreen:

ss_395da6bb89e51d1e11c261a9718befa59b67a

ss_287c5c9a5d5b826655d18508b6ecaa67f45b9

ss_3a577f3d8a483bd46d1ab41be4af618673d62

ss_9e7c9f56c3ac9c99f567e2f9b8e2147bf83d2

:gametrailer:

:gamesystem:

Minimum

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli

Bellek: 4 GB

Ekran Kartı: DirectX 10 Uyumlu

DirectX: Sürüm 10

Depolama: 500 MB


Önerilen

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: 2.0+ GHz Dört Çekirdekli

Bellek: 8 GB

Ekran Kartı: DirectX 11 Uyumlu

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 1 GB

:gamedownload:

Nasıl Kurulur? | How to Install?

Spoiler

Türkçe

 1. Setup dosyasından oyunu kurun.
 2. Oynayın :pepeok:

English

 1. Run the setup file and install.
 2. Play :hypers:

 

:lineee:

Torrent - (99 MB)

Starmancer v0.1.50 [VexaGames.com].torrent

:lineee:

Link to comment
Share on other sites

 • DicDale changed the title to Starmancer Torrent İndir (v0.1.50)
 • Replies 0
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share