Jump to content
VexaGames'i Güncelliyoruz Yeni Oyunlar Yakında Eklenecektir. | We Update VexaGames New Games Will Be Added Soon. ×
×
×
 • Create New...

Torrent Strategic Command WWII: War in Europe Torrent İndir (v1.23.00)


DicDale
 Share

Recommended Posts

header.jpg

:gameinfo:

Oyunun Adı: Strategic Command WWII: War in Europe

Oyunun Sürümü: v1.23.00

Oyunun Türü: Strateji

Oyunun Çıkış Tarihi: 17 Kasım 2016

Oyunun Boyutu: 1.51 GB

Dosya Türü: Setup


:rainbooow:

:rainbooow:


Stratejik Komuta İkinci Dünya Savaşı: Avrupa'da Savaş, modern tarihin en büyük çatışmasını kapsayan, derinlemesine sürükleyici bir sıra tabanlı strateji oyunudur.

İttifakınıza ait her ulusun çabalarını yönlendirirken, Mihver veya Müttefikler üzerinde kontrolü ele alın. Bu benzersiz bakış açısıyla, tüm operasyonların yürütülmesinin, önceliklerin, stratejilerin belirlenmesinin ve savaşı kazanmak için küresel çabalarınızın koordinasyonunun ardındaki en büyük beyni siz olacaksınız!
Koalisyonunuzdaki her ulusun kendi güçlü ve zayıf yönleri, teknoloji seviyeleri, birlikleri, teçhizatı ve endüstriyel kapasitesi olacak ve hepsinden en iyi şekilde yararlanmak size kalmış olacak!

Karada, denizde ve havada, çok çeşitli teknolojik yükseltmelerle birleştirilmiş çok çeşitli tarihi birimleri kullanarak savaş yapın. Araştırma ve geliştirme, muharebe talepleri ve sınırlı kaynaklarla, savaşın günlük gereksinimlerini uzun vadeli stratejinize karşı dengelemek, nihai başarı ve zafer için kritik olacaktır.

Diplomasi ve casusluk da düşmanınıza karşı kullanabileceğiniz kilit araçlar olacaktır, çünkü böyle bir savaş yalnızca askeri güçlerle yürütülemez. Tarafsız güçlerle ilişkilerinizi yönetin - onları ittifakınıza katılmaya teşvik edin veya onlara baskı yapın, savaş çabalarınızı destekleyin veya kaynaklarını düşmandan esirgeyin!

Kaynaklarınızın dikkatli yönetimi, mantıklı araştırma seçimleri, akıllıca stratejik seçimler ve askeri planınızın parlak dağıtımı sayesinde, şimdiye kadar yapılmış en gelişmiş yapay zekalardan birine karşı sürekli rekabet ederken bu korkunç çatışmanın sonucunu şekillendirebilirsiniz. Stratejik Komuta'da düşman her seferinde size karşı saldırıya geçecek, zayıf noktalarınızdan yararlanacak, kuvvetlerinize tuzaklar kuracak ve her cephede vahşice verimli bir kampanya yürütecek.

Fury Software'in Strategic Command serisiyle amacı, her zaman İkinci Dünya Savaşı'nı derin ama çok erişilebilir bir şekilde yeniden yaratmak olmuştur. Deneyimli savaş oyuncuları bu oyunda sevecek çok şey bulacaklar!

ANA ÖZELLİKLER

 • İki süper koalisyonun, Eksen ve Müttefiklerin komutasını elinize alın ve Avrupa'da İkinci Dünya Savaşı'nda yeniden savaşın!
 • Her altıgen, tüm önemli şehirleri, demiryollarını, lojistik merkezlerini ve deniz ticaret yollarını içeren 20 mili kapsadığı, yukarıdan aşağıya altıgen tabanlı bir haritada oynayın.
 • 1939'da başlayan Büyük Sefere ek olarak, Stratejik Komutanlık, 1940, 1941, 1942, 1943 ve 1944'te başlayan senaryoları da içerir.
 • Gerçekçi bir Savaş Sisi, rakibinizin niyetleri ve eğilimleri hakkında yalnızca kısmen bilgi sahibi olarak kararlar vermeniz gereken tarihi atmosferi simüle eder.
 • Daha geleneksel bir savaş oyunu deneyimi tercih ediyorsanız, 3 boyutlu birim grafikleri veya NATO sayaçlarıyla oynayın
 • Benzersiz bir seçim seviyesi ile birimlerinizi araştırın ve yükseltin! Piyade Silahları, Roketler, Denizaltı Savunma Harbi, Amfibi Harp ve daha fazlası!
 • Yeni müttefikler kazanmak için Diplomasiyi kullanın ve düşmanı baltalamak için zekanızı kullanın!
 • 100'den fazla benzersiz stratejik seviye Karar Etkinliği ile!
 • Kendi “eğer” senaryolarınızı oluşturmak veya sıfırdan yeni haritalar ve kampanyalar oluşturmak için kullanımı çok kolay düzenleyici.

:gamescreen:

ss_8209d917bc0a47a73c7ee00e691f5b981c2ca

ss_8fcd0d09d0a30f510bafa17f3ca0e053417d1

ss_e61570852ed995e287ab7a2f1e03fe0f81567

ss_74e9dbbdd56a0f94c34df6884a258737c96c1

:gametrailer:

:gamesystem:

Minimum

İşletim Sistemi: Windows Vista | 7 | 8 | 10

İşlemci: 1.5 GHz

Bellek: 6 GB

Ekran Kartı: 8 MB

DirectX: Sürüm 9.0c

Depolama: 2.2 GB

:gamedownload:

Nasıl Kurulur? | How to Install?

Spoiler

Türkçe

 1. Setup dosyasından oyunu kurun.
 2. Oynayın :pepeok:

English

 1. Run the setup file and install.
 2. Play :hypers:

 

:lineee:

Torrent - (1.51 GB)

Strategic Command WWII War in Europe v1.23.00 [VexaGames.com].torrent

:lineee:

Link to comment
Share on other sites

 • DicDale changed the title to Strategic Command WWII: War in Europe Torrent İndir (v1.23.00)
 • Replies 0
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share