Jump to content
×
×
  • Create New...

Torrent Slipways Torrent İndir (v1.1.830)


DicDale
 Share

Recommended Posts

header.jpg

:gameinfo:

Oyunun Adı: Slipways

Oyunun Sürümü: v1.1.830

Oyunun Türü: Strateji

Oyunun Çıkış Tarihi: 3 Haziran 2021

Oyunun Boyutu: 482 MB

Dosya Türü: Setup


:rainbooow:

:rainbooow:


Slipways, uzay büyük strateji türünü alır ve tüm mikro yönetimi ve dik öğrenme eğrisini atarak en iyi kısımlarını yoğunlaştırır. Sonuç, bir koşuyu çabucak bitirebileceğiniz, ancak yine de zorlu kararlarla dolu derin bir deneyime sahip olabileceğiniz strateji ve bulmaca türlerinin benzersiz bir karışımıdır.


SAVAŞ DEĞİL TİCARET YAPIN
Gezegenleri kolonize edin, endüstrileri dikkatlice seçin ve gezegenlerinizin birbirini desteklemesi için her şeyi birbirine bağlayın. Her şeyi doğru bir şekilde sıralayın ve kolonilerinizin gelişip büyümesini izleyerek size karlı ticaret için daha da fazla seçenek sunar. Uzun vadeli planlar yapın ve bu son bağlantı aynı anda altı gezegeni yükselttiğinde ve size umutsuzca ihtiyacınız olan geliri sağladığında kendi ihtişamınızın tadını çıkarın.

banner-connect.gif?t=1628322206

Odağınızı ekonomiden uzaklaştıracak askeri bir yön yok. Oyun, tipik büyük stratejinizden daha rahat. Her şey, uzayı ve sonsuz fırsatlarını keşfetmek, onu isteğinize göre şekillendirmek ve tam potansiyeline kadar geliştirmekle ilgilidir. İddia etmek için çok fazla boş evrenle savaşa gerek yok.


IŞIKTAN HIZLI
Sıkıcı mikro yönetimi ve gemilerin inşa edilmesini beklemeyi unutun. Slipways'de yaptığınız her eylemin anında sonuçları vardır ve yaptığınız her seçim çok önemlidir. Siz onlara ihtiyaç duydukları şeyi elde etmek için doğru kararları vermeye odaklanırken gezegenleriniz kendilerini yönetir. Değerli zamanınızın hiçbirini yoğun işlerle harcamayacaksınız. Tek bir koşu 40-60 dakika sürüyor ve hepsi iyi şeylerle dolu.


BİR ÇANTA TEKNOLOJİSİ
Burada sıkıcı teknolojiler yok. Tek bir binayı %20 daha verimli hale getirmek yerine, Slipways'teki teknolojiler gezegenleri istediğiniz gibi hareket ettirmenize, enerji için yıldızlardan yararlanmanıza veya gezegenleri insanlar yerine duyarlı makinelerle kolonileştirmenize izin verir. Seçim, her koşuda değişiklik gösterir, bu nedenle dikkatli bir şekilde planlamanız ve eldeki duruma uyum sağlamanız gerekir. Seçtiğiniz yol, deneyiminizi ve oyunun gezegenlerine ve kaynaklarına bakış açınızı derinden değiştirecek.

banner-galaxy.gif?t=1628322206

...BİR OYUN DAHA?
Tek bir koşu bir saatten fazla sürmediğinde, ihtiyacınız olan şey tekrar oynanabilirliktir. Slipways'deki hemen hemen her şey prosedürel olarak oluşturulur ve galaksinin her sektörü çılgınca farklı zorluklar sunar. Bu zorlukların üstesinden gelmek için, her biri kendi felsefi bakış açısına, çeşitli yeteneklere ve özel bir teknoloji ağacı dilimine sahip imparatorluğu dolduran beş ırktan yardım alacaksınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz 80'den fazla teknoloji var ve her çalıştırmada yalnızca 10 tanesini kullanacaksınız. Hiçbir iki oyun asla tam olarak aynı değildir.


KENDİ YOLUNUZDA OYNAYIN
Standart oyun modu, yapabileceğiniz en iyi imparatorluğu kurmanız için size 25 yıl verir, ancak başkaları da var. Sonsuz mod, gücü elinizde tuttuğunuz sürece oynamanıza izin verir, sandbox modu, özgürce deneme yapmanıza izin verirken, dereceli koşu, önceden oluşturulmuş haritalarda dünyanın dört bir yanındaki diğer oyunculara karşı becerilerinizi ölçmek için bir şanstır.

Oyun ayrıca, her senaryonun yeni bir bükülme getiren ve oyunu yenileyen bir kampanya moduna sahip olacak: evcilleştirilmesi veya kaçınılması gereken süpernovalar, çıkarılacak tamamen yeni kaynaklara sahip sektörler, ilerlemenizi engelleyen yoğun bir bulutsu. Lansman gününde keşfedilecek yalnızca birkaç senaryo olacak, ancak ücretsiz güncellemeler yayınlandıkça sayıları zamanla artacaktır. Kampanyada tanıtılan yeni mekanikler, diğer modlarda da yer alacak ve daha da çeşitli koşular için yeni seçenekler haline gelecek.


:gamescreen:

ss_9353caaf7c8af2f854b5e310665b225259298

ss_4858a60d763bc3b8ca4be5d78b60c841267db

ss_02f808d95d49ab1c94f1b642fe9f35fc5fe53

ss_4b438a2d462a4ece1230874c0be455f65d531

:gametrailer:

:gamesystem:

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 7

Bellek: 4 GB

Ekran Kartı: GeForce 7xx serisi veya 1 GB VRAM ile eşdeğeri

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 1 GB


Önerlilen

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 10

Bellek: 8 GB

Ekran Kartı: 2GB VRAM ile GeForce 9xx serisi veya üstü

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 1 GB

:gamedownload:

Nasıl Kurulur? | How to Install?

Spoiler

Türkçe

  1. Setup dosyasından oyunu kurun.
  2. Oynayın :pepeok:

English

  1. Run the setup file and install.
  2. Play :hypers:

 

:lineee:

Torrent - (482 MB)

Slipways v1.1.830 [VexaGames.com].torrent

:lineee:

Link to comment
Share on other sites

  • DicDale changed the title to Slipways Torrent İndir (v1.1.830)
  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share