Jump to content
×
×
  • Create New...

Torrent Democracy 4 Torrent İndir (v1.42)


DicDale
 Share

Recommended Posts

header.jpg

:gameinfo:

Oyunun Adı: Democracy 4

Oyunun Sürümü: v1.42

Oyunun Türü: Strateji

Oyunun Çıkış Tarihi: 6 Ekim 2020

Oyunun Boyutu: 593 MB

Dosya Türü: Setup


:rainbooow:

:rainbooow:


Demokrasi 4, Başkan / Başbakan rolünü üstlenmenize, ülkeyi yönetmenize (politikalarını, yasalarını ve diğer eylemlerini seçerek) ve her ikisi de yeniden seçilmek için yeterli popülariteyi korumaya çalışırken ülkeyi uygun gördüğünüz şekilde dönüştürmenize izin verir. .

Binlerce sanal vatandaşın fikirlerini, inançlarını, düşüncelerini ve önyargılarını modellemek için tasarlanmış özel olarak oluşturulmuş bir sinir ağı üzerine inşa edilen Democracy 4, politik simülasyon oyunlarında en son teknolojidir. Tamamen yeni bir vektör grafik motoru, oyuna daha uyarlanabilir, daha temiz bir kullanıcı arayüzü sağlıyor ve serinin dördüncüsü, medya raporları, koalisyon hükümetleri, acil durum yetkileri, üç partili sistemler gibi bir dizi yeni özellik eklerken geçmişe dayanıyor. ve enflasyon, yolsuzluk ve niceliksel genişleme, helikopter parası, evrensel temel gelir ve politikalar gibi modern politika fikirlerini, polis kameraları, transseksüel hakları ve çok daha fazlası gibi güncel siyasi konuları kapsayacak şekilde ele alan daha karmaşık bir simülasyon.

Democracy 4, politik fikirlerinizi test etmek için nihai sanal alandır. Hepimiz politikacılarımızın işe yaramaz olduğunu ve kendimiz için daha iyi bir iş çıkarabileceğimizi düşünüyoruz, ama bu gerçekten doğru mu? Bir gözünüz bütçede, bir gözünüz anketlerde ve bir şekilde aynı anda terörist saldırılara dikkat etmek için zaman bularak, toplumu daha iyi hale getirirken iktidarda kalmanın hayal ettiğinizden daha zor bir iş olduğunu göreceksiniz. .

Tüm uyuşturucuları yasallaştırmak gerçekten iyi bir fikir mi? polise makineli tüfek vermek için mi? kürtajı yasaklamak mı? yeşil enerjiye büyük yatırım yapmak? UBI gerçekten işe yarar mı? Bilim bütçenizi ödemek için emekli maaşınızı yarıya indirdikten sonra seçilmiş kalabilir misiniz? Öğrenmenizi sağlayan tek bir oyun var!

character_heads.png?t=1631789107

Bu oyunu tasarlamanın amacı, hiçbir şekilde zımni bir önyargıya sahip olmamaktır (zor, ama deniyoruz!), bu yüzden bu, size siyaset hakkında ders verecek veya inançlarınızın yanlış olduğunu söyleyecek bir oyun DEĞİLDİR. Bu bir strateji oyunu, politik bir protesto değil :D. Ülkenizi ayn Rand'ın hayali haline getirmek, tüm kamu harcamalarını ve tüm vergileri kaldırmak istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. işe yarayabilir, olmayabilir! nasıl idare ettiğine bağlı. Öte yandan, demiryollarını, enerji şirketlerini, su şirketlerini, CEO maaşını üst sınırını, ikinci ev sahipliğini yasaklamak ve evrensel geliri devreye sokmak istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz. Oyunun tüm yapmaya çalıştığı, yaptığınız herhangi bir eylemin *olası* etkilerini, kısa ve uzun vadede modellemektir.

Modcular serinin önceki oyunlarını coşkuyla destekledikleri için, Democracy 4'ü de mümkün olduğunca mod dostu yapmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve buhar atölyesi desteği modları seçmeyi ve kurmayı kolaylaştıracak. Sonuç olarak, tüm verilerimiz, kendi başınıza düzenleyebileceğiniz metin dosyalarındadır, bu nedenle, araba vergisi ve araba kullanımı arasındaki bağlantıya ilişkin analizimizin yanlış olduğunu düşünüyorsanız (örneğin), onu düzenlemek ve değişikliklerinizi diğer oyuncularla paylaşmak önemsizdir.

Nihayetinde Demokrasi 4, sadece bir seçimi kazanmakla ilgili bir oyun değil, ülkeyi yönetmekle ilgili bir oyundur. Bir seçimi kaybetmek sadece oyunun sonudur (suikast almadığınız sürece), oyundaki asıl zorluk, dürüstçe gurur duyacağınız bir ülke yaratıp yaratamayacağınızdır. umarım denemişsindir 😄


:gamescreen:

ss_af543b338f85e863b23a2f2b6e6687edf21e0

ss_6e8967c4538cb639b27582a36a9bd870b1764

ss_a88d61d5a664b8df8385ddc44b48ff3b229c3

ss_b78a26fad507bc2a538b4b2084d76db7747cb

:gametrailer:

:gamesystem:

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 7 | 8 | 10

İşlemci: Intel Core i5 1.6 GHz

Bellek: 4 GB

Ekran Kartı: intel HD3000

Depolama: 800 MB


Önerlilen

İşletim Sistemi: Windows 7 | 8 | 10

İşlemci: Intel Core i7

Bellek: 4 GB

Ekran Kartı: intel HD3000

Depolama: 800 MB

:gamedownload:

Nasıl Kurulur? | How to Install?

Spoiler

Türkçe

  1. Setup dosyasından oyunu kurun.
  2. Oynayın :pepeok:

English

  1. Run the setup file and install.
  2. Play :hypers:

 

:lineee:

Torrent - (593 MB)

Democracy 4 v1.42 [VexaGames.com].torrent

:lineee:

Link to comment
Share on other sites

  • DicDale changed the title to Democracy 4 Torrent İndir (v1.42)
  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share