Jump to content
VexaGames'i Güncelliyoruz Yeni Oyunlar Yakında Eklenecektir. | We Update VexaGames New Games Will Be Added Soon. ×
×
×
  • Create New...

Torrent Tales of Monkey Island: Complete Season Torrent İndir (v1.0.20210623)


DicDale
 Share

Recommended Posts

header.jpg

:gameinfo:

Oyunun Adı: Tales of Monkey Island: Complete Season

Oyunun Sürümü: v1.0.20210623

Oyunun Türü: Macera

Oyunun Çıkış Tarihi: 7 Temmuz 2009

Oyunun Boyutu: 2.52 GB

Dosya Türü: Setup


:rainbooow:

:rainbooow:


Guybrush Threepwood, kötü korsan LeChuck'ı şeytani büyüsünden patlayıcı bir şekilde soyarken, korsanları asi korsan canavarlara dönüştürmekle tehdit eden baş-iblis'in kovulmuş vudu ile yanlışlıkla tüm Karayipleri etkiler. Kötü şöhretli bir korsan Korsan Avcısı ve Guybrush'ın ürkütücü bir şekilde enfekte olan elinin sonsuz yaşamın sırrını taşıdığına inanan ürkütücü bir Fransız Doktor tarafından takip edilen Threepwood, eşsiz vudu peeling yeteneklerine sahip efsanevi bir deniz süngeri olan La Esponja Grande'yi aramak için yedi denizi dolaşmaktadır. . Ama Guybrush çok az şey biliyor, arayışı daha büyük, daha uğursuz bir planın parçası ve iyi ve kötü her zaman göründükleri gibi değil...
Guybrush kime güvenebilir? Nereye dönebilir? Tales of Monkey Island beklenmedik finaline doğru ilerlerken bildiğinizi düşündüğünüz her şeye meydan okunacak!


Birinci Bölüm Hakkında

chp1icon.jpgEfsane, cesur ama çoğu zaman beceriksiz Mighty Pirate™ Guybrush, sevgili karısı Elaine ve onların düşmanı iblis korsan LeChuck'ın dahil olduğu hararetli bir savaşla başlar. Hesaplaşma alevler içindeyken, Guybrush kendini rüzgarları sürekli içe doğru esen garip bir adada mahsur kalmış bulur. Kahramanımız bu meteorolojik anomaliden nasıl kurtulacak? LeChuck ve Elaine'e ne oldu? Ve Karayipler'e yayılan ve Guybrush ve diğer korsanların asi holiganlar gibi davranmasına neden olan bulaşıcı vudu çiçeği hikayesi nedir? Bunlar, bu yazın en hareketli ve kükreyen eğlence deneyimlerinden birinin bu ilk bölümünde sorulan birçok sorudan sadece birkaçı.

 

İkinci Bölüm Hakkında

chp2icon.jpgGuybrush'ın maceraları açık denizlerde, çiçek hastalığına yakalanmış korsanlar masum Mer-People'ı kuşatırken devam ediyor. Guybrush, Mer-People'ı savunmak ve peşinden koşan inatçı korsan avcısından kaçmak arasında, sevgili karısına ve hor görülen baş düşmanına yetişmeyi başarır - ancak yeniden bir araya gelmeleri kısa sürer. Şimdi Guybrush, daha fazla zarar vermeden önce LeChuck Pox'unu yok etmeye odaklanmalı. Ve Kudretli Korsan bir tedaviye yaklaştıkça, destansı destanın bu heyecan verici bölümünde sular daha da bulanıklaşacak.

 

Üçüncü Bölüm Hakkında

chp3icon.jpgÜçüncü Maymun Adası Masalları bölümünde, Guybrush, La Esponja Grande'yi vudu peelingi için arayışı, dev bir denizayısının bağırsakları aracılığıyla doğal bir dönüş alırken, derinlere iniyor (tam anlamıyla!).
Canavarın karnında kapana kısılmış kahramanımız, uzun süredir kayıp (ve takıntılı-zorlantılı) kaşif Coronado De Cava da dahil olmak üzere şaşırtıcı bir kazazede grubuyla karşılaşır. Kudretli Korsan şüpheli De Cava'nın güvenini kazanabilecek mi? Seksi korsan avcısı Morgan LeFlay acımasız bir düşman mı yoksa beklenmedik bir müttefik mi olacak? Grup, Elaine'i yaygın LeChuck Pox'undan kurtarmak için La Esponja Grande'yi zamanında bulabilecek mi? Ve dünya, şeytani bir kafatasının gıcırdayan dişleri tarafından ezilecek mi? Tales of Monkey Island'ın nemli ve sürükleyici üçüncü bölümü, Lair of the Leviathan, bu acil soruların bazılarını yanıtlayacak ve beş aylık macera destansı zirvesine ulaşırken daha da fazlasını artıracak!

 

Dördüncü Bölüm Hakkında

chp4icon.jpgGuybrush Flotsam Adası'na geri döner, ancak bir kahramanın karşılamasını unutur. Arkadan bıçaklayan Morgan LeFlay tarafından De Singe'ye teslim edilen Guybrush, öfkeli bir kalabalık tarafından ele geçirilir ve yargılanır! Yüzünde ipek dilli bir savcı ve boynunda sallanan bir cellat ilmiğiyle Guybrush, ciddi suçlamalara karşı kendini nasıl savunacağını bulmak zorundadır. Bu arada, kararlı Marki, gözünü yeni ve çok daha çekici bir test konusuna dikiyor. Kudretli Korsan bu karmaşadan nasıl kurtulacak? Aylık Tales of Monkey Island gerilimi "Guybrush Threepwood'un Yargılanması ve İnfazı"nda artmaya devam ediyor. Maymun Adası dünyasını kökünden sarsacak şok edici bir keşif için hazırlanın.


Beşinci Bölüm Hakkında

chp5icon.jpgKorsan kahramanlarımız, Rise of the Pirate God ile nihai maçlarını karşılıyor. Maymun Adasının dünyası kurtarılabilir mi? Tales of Monkey Island destanının heyecan verici sonucuna nasıl ulaştığını öğrenin.

 


:gamescreen:

ss_cad11c827cc8960206a4d48cb8b424f9b5598

ss_c8bdfac1c97fd28e4946aec12fc398a5720b8

ss_f90e69d30b30fdaa215ec531ff6d2d03aa33b

ss_ee1b76fce2133f4a93c7b971c8cefc86d9bbb

:gametrailer:

:gamesystem:

Minimum

İşletim Sistemi: Windows XP | Vista

İşlemci: 2.0 GHz+

Bellek: 512 MB

Ekran Kartı: 64MB DirectX 8.1 uyumlu

DirectX: Sürüm 9.0c


Önerlilen

İşlemci: 3 GHz Pentium 4

Bellek: 1 GB

Ekran Kartı: 128 MB

:gamedownload:

Nasıl Kurulur? | How to Install?

Spoiler

Türkçe

  1. Setup dosyasından oyunu kurun.
  2. Oynayın :pepeok:

English

  1. Run the setup file and install.
  2. Play :hypers:

 

:lineee:

Torrent - (2.52 GB)

Tales of Monkey Island v1.0.20210623 [VexaGames.com].torrent

:lineee:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share