Jump to content
×
×
  • Create New...

Realpolitiks II Torrent İndir (v1.08)


DicDale
 Share

Recommended Posts

Realpolitiks II header.jpg

:gameinfo:

Oyunun Adı: Realpolitiks II

Oyunun Sürümü: v1.08

Oyunun Türü: Strateji

Oyunun Çıkış Tarihi: 12 Mayıs 2021

Oyunun Boyutu: 5.34 GB

Dosya Türü: Setup


:rainbooow:

:rainbooow:


Dünya hakimiyetini güvence altına almak için herhangi bir çağdaş ulusa liderlik ettiğiniz gerçek zamanlı bir büyük strateji oyunu olan Realpolitiks II'de halkınızı zafere taşıyın ve tarihin yeni bir bölümünü yazın. Ülkenizin ekonomisini yönetirken, orduları komuta ederken, diplomatik ve casusluk eylemlerinde bulunurken ve terörizm, salgın hastalıklar, kıtlık ve daha fazlası gibi küresel tehditlerle mücadele ederken üstünlüğe giden yol modern dünya sorunlarıyla doludur.

GIF_1.gif?t=1620838459

Realpolitiks II, size ülkeniz üzerinde her zamankinden daha fazla kontrol sağlayan yepyeni bir ekonomik sistem sunar. Vatandaşlarınızın hayatını daha da iyileştirmek veya engellemek için yeni binalar inşa edin, ticaret politikasını dikte edin ve danışmanlarınızın özel yeteneklerini kullanın. Demokrasiden totalitarizme çok hızlı geçiş ve elinizde bir isyan olabilir.

GIF_2.gif?t=1620838459

Size her savaş alanında tam kontrol sağlayan tamamen yeni bir savaş sisteminde birimlerinizi savaşa getirin. Karada, denizde ve havada yeni taktik fırsatlar elde etmek için birimlerinize komuta edin ve generalinizin becerilerini geliştirin. Kesin bir zafer sağlamak için savaş stratejinizi dikkatlice planlayın; hava durumu, arazi, birim oluşumu, ekipman ve çok daha fazlası dikkate alınmalıdır.

GIF_3.gif?t=1620838459

Diplomasi, saldırmazlık ve savunma paktları, askeri erişim, ticaret anlaşmaları ve gelişmiş barış müzakereleri gibi yepyeni bir dizi diplomatik eylemle yeniden canlandırıldı. Casusluk artık çok çeşitli casusluk faaliyetleriyle daha derin; Düşmanın saflarında daha fazla kaos yaratmak veya kendi halkınızı kandırmak için casuslarınızın seviyesini yükseltin ve hile becerilerini geliştirin. Yaklaşımınızı seçin ve dünyaya hakim olun.

 

ÖZELLİKLER
Dünyaya Hakim Olun
208 çağdaş ülkeden (Sealand ve Kiribati dahil) herhangi bir millet seçin ve rakiplerinizi fethedin. İster süper güç ister küçük bağımsız bir ulus olarak başlayın, stratejinizi buna göre uyarlayın.

Yeni Modern Savaş
Yepyeni bir savaş sistemi, hava durumu, arazi, ekipman ve çok daha fazlası gibi stratejik avantajları hesaba katarken, birimlerinizin savaş alanında tam kontrolünü sağlar. Tamamen yeni bir deniz muharebe sistemi ile ulusunuz önemli deniz vilayetlerini alabilir ve kontrol edebilir. Denizleri kontrol edin, dünyayı kontrol edin!

Genişletilmiş Yönetim Sistemi
Komünist bir ütopya, tamamen serbest bir pazar ulusu yaratın ya da vatandaşlarınızın her adımına nezaret eden bir tiran olun. Aralarından seçim yapabileceğiniz 700'den fazla proje ve teknolojiyle, mükemmelliğe giden yola siz karar verin.

Geliştirilmiş Diplomasi
Yeni ticaret yolları veya komşu bölgelere askeri erişim sağlamak için ileri görüşmelere katılın. Tamamen elden geçirilmiş bir yapay zeka ve diğer ülkeleri etkilemenize izin veren yeni İyilik ve Yatırım sistemleri ile - özellikle diğer liderler sıkı müzakerecileri kanıtlayacağından, diplomasi bir kez daha önemli bir araç haline geliyor.

Gelişmiş Casusluk
Casuslarınızla gizli eylemler yapın, askeri gücünüzü daha da artırmak için çığır açan teknolojileri çalın ve yeni kitle imha yolları icat edin. Düşmanlarınızı gölgelerden yönetin.

Yeni ve Öngörülemeyen Olaylar
Küçük il sorunlarından dünyayı tehdit eden meteor çarpmasına kadar 1000'den fazla yeni olay. Her oyun tamamen farklı olacağından, sürekli değişen dünyaya karşı dikkatli olun. Mevcut 3 kampanyanın her biri, başa çıkmanız için kendi öngörülemeyen olaylarına sahip olacak.

Altyapıya Göre Büyüme
Binalar, daha fazla birim almanıza, casuslarınızı ve generallerinizi daha hızlı eğitmenize, roket saldırılarına karşı savunma yapmanıza veya ordularınızın tedarik menzilini artırmanıza olanak tanıdığından, kampanyanızın önemli bir parçasıdır.

Mod Desteği
Kendi kampanyalarınızı, senaryolarınızı, birimlerinizi ve uluslarınızı oluşturmak için çok sayıda oyun içi araç kullanın. Büyük strateji oyunumuz yepyeni büyük strateji oyununuz olabilir.


:gamescreen:

ss_4f5bd8ba96c92f9a0f471efefdad1a9fe062e

ss_7dc6821803ba2a91f78585fe9e516ae4ea8b8

ss_46cede2866c3f291547518dfdc3f82b846a73

ss_5ebbbc713e7dde30ef9f4f084709b6fa60c75

:gametrailer:

:gamesystem:

Minimum

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 7 | 8 | 10

İşlemci: Intel Core i5 2,3 GHz

Bellek: 8 GB

Ekran Kartı: GeForce GTX 760 | Radeon HD 7950

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 14 GB


Önerlilen

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 7 | 8 | 10

İşlemci: Intel Core i5 3 GHz

Bellek: 8 GB

Ekran Kartı: GeForce 980 | Radeon RX 580

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 14 GB

:gamedownload:

Nasıl Kurulur? | How to Install?

Spoiler

Türkçe

  1. Setup dosyasından oyunu kurun.
  2. Oynayın :pepeok:

English

  1. Run the setup file and install.
  2. Play :hypers:

 

:lineee:

Torrent - (5.34 GB)

Realpolitiks II v1.08 [VexaGames.com].torrent

:lineee:

Link to comment
Share on other sites

  • DicDale changed the title to Realpolitiks II Torrent İndir (v1.08)
  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share