Jump to content
VexaGames'i Güncelliyoruz Yeni Oyunlar Yakında Eklenecektir. | We Update VexaGames New Games Will Be Added Soon. ×
×
×
 • Create New...

Torrent AI War 2 Torrent İndir (v3.312 Zenith Onslaught & ALL DLC)


DicDale
 Share

Recommended Posts

header.jpg

:gameinfo:

Oyunun Adı: AI War 2

Oyunun Sürümü: v3.312

Oyunun Türü: Strateji

Oyunun Çıkış Tarihi: 22 Ekim 2019

Oyunun Boyutu: 2.18 GB

Dosya Türü: Setup


:rainbooow:

:rainbooow:


AI War 2, haydut yapay zeka tarafından fethedilmiş bir galaksiye karşı büyük bir strateji / RTS melezidir. Aynı zamanda "2009'da 'bu yılın en iyi strateji oyunlarından biri' olarak adlandırdığımız [Arcen'in] enormo-uzay RTS AI Savaşı'nın devamı niteliğindedir (Tom Sykes, PC Gamer)


Strateji oyunlarında en sinsi ve beğenilen yapay zeka... bir dizi karşılıklı düşmanla birlikte geri dönüyor.


Size yalnızca küçük bir gezegen bırakarak tüm galaksiyi yakalayan orijinal AI'nın daha gelişmiş bir versiyonuyla yüzleşin. Sonra dışarı çıkın ve yine de zekice alt etmenin bir yolunu bulun. Tüm yeni ele geçirilebilir öğeler, daha büyük filolar ve hackleme yetenekleri kesinlikle yardımcı olacaktır. (İhtiyacınız olacak.)

Ya da nanokost, makrofajlar, dyson küreleri ve daha fazlasını içeren çok daha karmaşık bir galaktik mücadeleye dalın. Diğer fraksiyonların her birinin kendi hedefleri, kuralları, birimleri ve tamamen benzersiz ekonomileri vardır. Senaryoyu yeterince karmaşık hale getirin ve "XV.Dünya Savaşı devam ediyor, ortasındaki küçük bir çiftlikte bulunuyorsunuz, kimse sizi sevmiyor, ancak o dev bir öfkeli düşman liderini öldürebilirseniz, bunların hepsi olacaktır. bitmiş."

Eğer bu kulağa çok fazla geliyorsa - ve açıkçası bu biraz, bazı insanlar onu aramasına rağmen hayal etmemizi yoruyorsa - o zaman bir ara verin ve belki de müttefikiniz olması için her şeyi tüketen bilgisayar virüsünü hackleyin ve yıldızı ikna edin- Aniden daha az kibirli bir yapay zekaya sahip olurken arkanızı kollayacak büyüklükte uzaylı kovanları.

(Gerçekten kin dolu hissediyorsanız, kendinizi denklemden çıkarın, süper hızlı ileri sarın ve galaktik ölçekte karıncalar gibi dövüşmelerini izleyin.)

Usurper.gif?t=1619463016

Modernize edilmiş ve güçlendirilmiş.
Orijinal AI War'un başlamasından bu yana on yıl geçti ve oyun dünyası çok değişti - bunu okumak için kullandığınız herhangi bir cihazdaki mevcut bilgi işlem gücü gibi. Eskisinden daha zorlu ve zeki düşmanlar oluşturmak ve birçok durumda 120 fps'de çalışan yüzbinlerce birimin simülasyonlarını oluşturmak için tüm engelleri kaldırdık. Simülasyonu CPU'nuzda fazladan bir yük olmadan hızlandırabilir ve yavaşlatabilir ve istediğiniz zaman duraklatabilirsiniz.

Arayüz, her durumda% 95 oranında aynı şeyi yapacağınız şeyleri otomatikleştirerek zamanınıza saygı duyar. Diğer% 5 için casus nanitleri yerleştirmek, otomasyon kurallarını değiştirmek veya devre dışı bırakmak ya da filo kompozisyonlarınızı istediğiniz kadar yeniden tasarlamak gibi gerçekten gelişmiş özellikler var.


Modern, ancak daha derin.
Bazen bir devam filmi "aerodinamik" olduğunu söylediğinde, gerçekten "basitleştirilmiş" anlamına gelebilir. Ve gerçekten de burada bazı alanlarda yapılacak daha az küçük seçim var: her tabağı nasıl yıkayacağınıza karar vermenize gerek yok; bulaşık makineniz var. Ve dürüst olmak gerekirse, bu iyi bir şey çünkü karmaşık ve kafa karıştırıcı senaryolardan oluşan tavşan deliği istediğiniz kadar derine iniyor.

İlginç stratejik kararlar aldığınız tüm o parçalar? Bu parçalar her zamankinden daha sert ve eski sıkıcı alışkanlıklara geri dönemezsiniz. Öngörmek, planlamak, hayal kurmak için dikkatinize özgürce ihtiyacınız var ... ve sonra hepsini bir kenara atıp her şey yanlara gittiğinde pantolonunuzun koltuğunun yanında çözmeniz gerekiyor.

Ezberlenecek çok şey var (ama yine de araç ipuçları her zaman oradadır) ve her zaman tanıdık olmayan bir unsur vardır. Hızlı tıklamak size yardımcı olmaz. AI Savaşını kazanmak için doğaçlama yapmanız, uyum sağlamanız ve zekanızı kullanmanız gerekecek.

Olması gerektiği gibi.

Bazı Önemli Noktalara Ne Dersiniz?

 • Her biri kendi hedefleri ve stratejileri olan birçok isteğe bağlı grup, yaşayan bir galaksi yaratır.
 • Yeni Fleets sistemi size eskisinden çok daha fazla gemi verir ve imparatorluğunuzu her zamankinden daha fazla özelleştirmenize olanak tanır.
 • Bir ton harita türü ve onları daha da çeşitli hale getirmek için birçok alt seçenek.
 • AI veya uzaylılarla birlikte işe alınacak güvenlik görevlileri, müttefik olunacak gruplar ve ele geçirilecek veya hacklenecek çok sayıda hedef.
 • AI'nın Warden, Hunter ve Praetorian Guard alt filoları, hem sizin hem de AI'nın birbirinizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair yeni zorluklar (ve bazen fırsatlar) sağlar.
 • Kolayca erişilebilen XML biçiminde birçok kaldıraçla çılgın modlanabilirlik.


Orijinalle Karşılaştırıldığında Yenilikler Nelerdir?

 • Daha ulaşılabilir bir oyun, ancak her zamanki kadar derin bir tavşan deliğiyle.
 • An be an oynanış ve seçimler açısından yapılacak daha çok şey var. Daha çok bulunacak, fethedilecek veya fethedilecek daha çok şey.
 • İlk oyunun altı genişletmesinden öğrenilen her şeyi (artı bu devam filminde üç yıllık geliştirme) temsil eden şık oyun mekaniği.
 • Kesilmiş yağ: tekrarlayan sıkıcı görevler otomatikleştirildi veya kolaylaştırıldı, ancak istediğiniz zaman işleri özelleştirebilmeniz için her zamankinden daha fazla seçenek eklendi. Amacımız asla zamanınızı boşa harcamamaktır, ancak her zaman aynı anda takip etmeniz gereken bir dizi ilginç zorluklar vardır.
 • Size bir ton bilgi ve tam ihtiyacınız olduğu anda güç sağlayan yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzü.
 • Orijinal oyundan 4,5 saatlik dahil edilen puana 1,5 saatlik yeni müzik eklendi.
 • Modern performans için çoklu okuma ve yaşlı bir tanrıyı çağırmayacak bir kod tabanı (modern donanımlar için sıfırdan yeniden kodlanmıştır).
 • 25'ten fazla oyuncudan 1900'den fazla sözlü diyalog.

HiveGolem4.gif?t=1619463016


:gamescreen:

ss_f8491d5efbc94ff1bfa5fb7dbd30d62009ca5

ss_3218be2f8b96ba4d032e0f371daa37b4f4c81

ss_21392d50115a7d6eab55b1c0f82e663f8872a

ss_aed9327e41f6223e1a9c83dca51950da354b7

:gametrailer:

:gamesystem:

Minimum

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 7 | 8.1 | 10

İşlemci: 2.2 GHz Çift Çekirdek

Bellek: 4 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 510 | Radeon HD5900 | Intel HD4000

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 4 GB


Önerlilen

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşlemci: 3.0 GHz Çift Çekirdek

Bellek: 6 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB | AMD HD 7870 2GB

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 4 GB

:gamedownload:

Nasıl Kurulur? | How to Install?

Spoiler

Türkçe

 1. Setup dosyasından oyunu kurun.
 2. Kurmak istediğiniz DLC'nin .exe dosyasını çalıştırın ve AI War 2 oyununu kurulu olduğu klasörü seçip kurun.
 3. Oynayın :pepeok:

English

 1. Run the setup file and install.
 2. Run the .exe file of the DLC you want to install and select the folder where the AI War 2 game is installed and install it.
 3. Play :hypers:

DLC Listesi | DLC List

Spoiler
 1. AI War 2: The Spire Rises
 2. AI War 2: Zenith Onslaught

:lineee:

Torrent - (2.18 GB)

AI War 2 v3.312 [VexaGames.com].torrent

:lineee:

Link to comment
Share on other sites

 • DicDale changed the title to AI War 2 Torrent İndir (v3.312 Zenith Onslaught & ALL DLC)
 • Replies 0
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share