Jump to content
×
×
 • Create New...

Torrent Assetto Corsa Competizione Torrent İndir (v1.8.0 & ALL DLC)


DicDale
 Share

Recommended Posts

header.jpg

:gameinfo:

Oyunun Adı: Assetto Corsa Competizione

Oyunun Sürümü: v1.8.0

Oyunun Türü: Yarış

Oyunun Çıkış Tarihi: 29 Mayıs 2019

Oyunun Boyutu: 13.23 GB

Dosya Türü: ISO


:rainbooow:

:rainbooow:


004.jpg?t=1612952025

Assetto Corsa Competizione, yeni resmi GT World Challenge video oyunudur.
Olağanüstü simülasyon kalitesi sayesinde oyun, GT3 şampiyonluğunun gerçek atmosferini deneyimlemenizi sağlayacak, resmi sürücülere, takımlara, arabalara ve oyun içinde yeniden üretilen devrelere karşı şimdiye kadar ulaşılan en yüksek doğruluk düzeyiyle rekabet edecek.
Sprint, Endurance ve Spa 24 Hours yarışları, hem tekli hem de çok oyunculu modlarda inanılmaz bir gerçekçilik seviyesiyle hayat bulacak.
Assetto Corsa Competizione, Blancpain GT Serisinin 2018 ve 2019 sezonlarını tanıtacak.
Assetto Corsa Competizione, KUNOS Simulazioni'nin uzun vadeli deneyiminden doğmuştur ve fotogerçekçi hava koşulları ve grafikler, gece yarışları, hareket yakalama animasyonları sağlamak, sürüş gerçekçiliği ve daldırma açısından yeni bir standarda ulaşmak için Unreal Engine 4'ün tüm avantajlarından yararlanır, teşekkürler daha da geliştirilmiş lastik ve aerodinamik modellerine.
Yenilik yapmak için tasarlanan Assetto Corsa Competizione, eSpor'u tanıtmak, oyuncuları GT World Challenge'ın kalbine getirmek ve onları Ferrari, Lamborghinis, McLarens ve diğer birçok prestijli GT yarış arabasının direksiyonuna koymak için ayarlanacak. detay.

GERÇEKÇİ SİMÜLASYON
Assetto Corsa Competizione, lastik tutuşunu, aerodinamik etkiyi, motor parametrelerini, süspansiyonları ve araç dengesini belirleyen elektronik sistemleri doğru bir şekilde kopyalayan sofistike bir matematiksel model aracılığıyla gerçek GT World Challenge otomobillerinin performansını ve sürüş deneyimini sadakatle yeniden yaratmak için tasarlanmıştır. mekanik hasarın aracın sürülebilirliğine etkisi.

YENİ NESİL GRAFİKLER VE GÖRSEL ETKİLER
Unreal Engine 4, fotogerçekçi görüntülemeyi ve senaryoların, araç malzemelerinin ve hava koşullarının doğru bir şekilde temsilini garanti eder. Gerçek GT arabalarının çok kanallı ses örneklemesi sayesinde oyun, büyüleyici ve sürükleyici akustik ortamlar ve gerçekçi çevresel efektler sunar.

001.jpg?t=1612952025

DETAYLAR İÇİN BAKIM
İkincil detaylar bile gerçek bir yarış arabasının kokpitinde olmanın heyecanını hissettirmek için aslına sadık bir şekilde yeniden üretilir. Kapılar, ön cam silecekleri, farlar, yarış lambaları, yarış ekipmanı ve ABS, çekiş kontrolü, motor ateşlemesi ve ECU haritalama gibi kontrol cihazlarının tümü, en iyi performansı sağlamak ve oyuncuya otomobilin tam kontrolünü sunmak için sürücü yönetimindedir.

EN DOĞRU DEVRELER
Laserscan teknolojisi sayesinde, her resmi devre en yüksek doğrulukla yeniden yaratılır: tüm bordürler ve ayrıntılar, gerçeğe olabildiğince sadık bir oyun deneyimi sağlamak için gerçek benzerlerine mükemmel şekilde uyar.

003.jpg?t=1612952025

GELİŞMİŞ ÇOK OYUNCULU İŞLEVSELLİĞİ
İyi yapılandırılmış bir sıralama sistemi, en erdemli sürücüleri ödüllendirmek ve çevrimiçi yarışmalarda adil oyunu teşvik etmek için bireysel performansı ve sürüş davranışını değerlendirecektir. Eşleştirme işlevi, benzer beceri düzeyine sahip rakiplerle rekabet edebilmenizi ve katılabileceğiniz çevrimiçi yarışları kolayca bulabilmenizi sağlarken, liderlik tabloları tek turlu performansı dünyanın her yerinden aynı otomobile, piste ve hava durumuna sahip sürücülerle karşılaştırmanıza olanak tanır. koşullar.

SÜRÜKLEYİCİ TEK OYUNCU DENEYİMİ
Kariyer, Şampiyona ve Serbest Oyun modları, AI rakibi zorluğunu ve araç stabilite kontrolünü yeteneklerinize göre uyarlamanıza olanak tanıyan öğreticiler ve aşamalı yardım seviyeleri sayesinde eksiksiz ve özelleştirilebilir bir oyun deneyimi sunar. Özel Etkinlikler, en dikkate değer gerçek hayat GT World Challenge'ı ilk elden deneyimlemenizi sağlayacak.

ÜST DÜZEY DONANIM UYUMLULUĞU
Assetto Corsa Competizione, oyun kumandalarından profesyonel direksiyonlara kadar çok çeşitli çevre birimleriyle tam uyumluluk sağlar.

GERÇEKÇİ ANİMASYONLAR İÇİN HAREKET YAKALAMA
Hareket yakalama teknolojisi, mekaniklerin ve sürücülerin animasyonlarını daha gerçekçi bir şekilde oluşturmak ve yarışlar, pit stopları ve sürücü değişiklikleri sırasında yüksek düzeyde oyuncu katılımını garanti etmek için kullanılır.

BLANCPAIN GT SERİSİ
2011 yılında yaratılmasının ardından hızla GT yarışları için küresel referans haline gelen Blancpain Dayanıklılık Serisinin başarısından cesaret alan dünyaca ünlü İsviçreli saat üreticisi Blancpain ve SRO Motorsports Group 2013 sonunda ortaklığını Blancpain ile genişletmeye karar verdi. Sprint Serisi. 2015'ten itibaren takımlara ve sürücülere genel bir Blancpain GT Serisi şampiyonluğu için rekabet etme fırsatı da verildi. Sonuç, her yarışın başında saygın GT ekipleri ve sürücüleriyle birlikte çeşitli ızgaralardı. Blancpain GT Serisi ayrıca genç ve yetenekli sürücülerin akınına uğradı ve bu da onu GT3 yarışlarında dünya çapında bir ölçüt haline getirdi.
Hem Blancpain GT Serisi Sprint Kupası hem de Blancpain GT Serisi Dayanıklılık Kupası artık aynı sürücü kategorilerini ve puan sistemini paylaşırken, beş sprint etkinliği ve beş dayanıklılık etkinliğinden oluşan on turlu Blancpain GT Serisi sezonu dünyanın en eksiksiz GT sürücülerini taçlandırıyor.
Bir Blancpain GT Serisi Sprint Kupası etkinliği, her biri bir saatlik iki yarıştan oluşurken, Blancpain GT Serisi Dayanıklılık Kupası yarışları, üç saatlik etkinliklerden 1000 km'lik bir yarışa ve Total 24 Saat Spa'nın en önemli sezonlarından biri olan dünyanın önde gelen 24 saatlik yarışları.


:gamescreen:

ss_d84934c57c66e6bad7f6f969066b6fd8c5f7a

ss_73678f5f88b14fbf4c68b40a9b932cba97676

ss_590ffcdc654a2f6808df8342797182fc06687

ss_d2d82ee0de083b8398c799e2bcb5df044f7a3

:gametrailer:

:gamesystem:

Minimum

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 7 Servis Paketi 1

İşlemci: Intel Core i5-4460 | AMD FX-8120

Bellek: 4 GB

Ekran Kartı: GeForce GTX 460 2GB | Radeon HD 7770

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 50 GB


Önerilen

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i5-8600K | AMD Ryzen 5 2600X

Bellek: 16 GB

Ekran Kartı: GeForce GTX 1070 8 GB | Radeon RX 580 8GB

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 50 GB

:gamedownload:

Nasıl Kurulur? | How to Install?

Spoiler

Türkçe

 1. İndirdiğiniz .iso dosyasına sağ tıklayıp "Bağla" seçeneğini kullanarak açın.
 2. Setup dosyasından oyunu kurun.
 3. CODEX klasöründeki dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre atın.
 4. Oynayın :ok:

English

 1. Open the downloaded .iso file by right click it and using "Mount" option.
 2. Run setup file and install.
 3. Copy the files in CODEX folder into the folder where the game is installed.
 4. Play :pepolove:

DLC Listesi | DLC List

Spoiler
 1. Assetto Corsa Competizione - Intercontinental GT Pack
 2. Assetto Corsa Competizione - GT4 Pack
 3. Assetto Corsa Competizione - 2020 GT World Challenge Pack
 4. Assetto Corsa Competizione - British GT Pack

:lineee:

Torrent - (13.23 GB)

Assetto Corsa Competizione v1.8.0 [VexaGames.com].torrent

:lineee:

Link to comment
Share on other sites

 • DicDale changed the title to Assetto Corsa Competizione Torrent İndir (v1.8.0 & ALL DLC)
 • Replies 0
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share