Jump to content
×
×
 • Create New...

House Party Torrent İndir


DicDale
 Share

Recommended Posts

House Party header.jpg

:gameinfo:

Oyunun Adı: House Party

İndirme Türü: Torrent

Oyunun Sürümü: v1.0

Oyunun Türü: Simülasyon

Oyunun Çıkış Tarihi: 16 Temmuz 2022

Oyunun Boyutu: 4.67 GB

Dosya Türü: ISO


:rainbooow:

:rainbooow:


Bir zamanlar Rock, Paper, Shotgun'da 2017'nin en kötü oyunu olarak yerden yere vurulan House Party, macera oyunu sahnesine ilk adım attığı günden bu yana ödüller kazanıyor. Bu cinsellikle yüklü, 3 boyutlu, işaretle ve tıkla tarzı macerada oyuncu tercihleri ve istediğin şekilde çılgınca eğlenmek çok önemli bir yer tutuyor.

ezgif.com-video-to-gif.gif?t=1657929794

Büyük bir ev, yüzlerce tercih, bir sürü hikâye

Güzel bir haberimiz var! Kankan Derek seni Madison'ın evinde çılgın bir partiye davet etti. Etrafın partiye katılan bir grup sıra dışı insanla çevriliyken parti ne kadar çılgın bir hâle gelirse gelsin geceyi atlatman gerekiyor!

En basit tercihlerinin bile oyunu muazzam şekilde değiştirebildiği deneysel bir parti macerası oyununa adımını at.

Söylediklerine ve yaptıklarına dayalı olarak tepkiler veren birbirinden farklı on beş NPC ile binlerce benzersiz yan hikâyeyi keşfet. Bu etkileşimler saatler sürecek çılgın, ateşli ve gülünç bir eğlenceye zemin hazırlayacak.

House Party'de oyun sohbetlerle başlar ve oyun boyunca verdiğin kararlarla gelişir. Gerçek bir sonu olmayan ama keşfedilmeyi bekleyen bir sürü hikâye barındıran bu geceyi sen şekillendireceksin.

Gizli Eşyalar ve Çılgın Etkileşimler

Keşfedilmeyi bekleyen elliyi aşkın gizli eşyayla dolu iki katlı bir evi keşfet. Burada her nesnenin bir amacı var ve bazıları çeşitli şekillerde kullanılabiliyor.

Mp3 çalarla partinin müziğini değiştir, dizüstüyle sürpriz bir konuk davet et, bulabildiğin kadar içki içerek zil zurna sarhoş ol ve... Pekâlâ, en heyecan verici sürprizleri keşfetmen için sana bırakacağız.

Bu eşyaları bir NPC'ye gösterdiğinde sana çeşitli diyaloglarla veya inişli çıkışlı ilişkilerle tepki verebilirler. Nihai hedefin seksse, bu gizli nesnelerin çoğu bir NPC'nin kişisel hikâyesini tamamlamak ve en ateşli sahnelerinin kilidini açmak için hayati önemdedir.

Bazen bir arbede yaratmak için hiçbir eşyaya ihtiyacın olmaz. House Party yetişkinlere yönelik bir oyun ve karakterin kendi başına bir sürü karmaşa yaratmak için tüm "donanımlara sahip".

NPC's_Gif.gif?t=1657929794

NPC'ler (Sıkıcı Olmayan Parti Arkadaşları)

Bize teşekkür etmene gerek yok ama en çılgın ve en komik tanıdıklarımızdan on beş tanesini partiye davet ettik!

Şehre yeni gelen ve ortama uyum sağlamak için çılgınca şeyler yapmak isteyen, kızlar kulübü mensubu bir kız; ortamdaki en kafa eleman; koca memeli, çamur güreşi yapan Güneyli dilber; tüm içkiye gözünü dikmiş, tuhaf bir şekilde iri yapılı, düzgün bir eleman ve daha birçok benzersiz kişilik seni bekliyor.

Dikkatle kulak verdiğinde karakterlerin senin eylemlerin, konuşmaların ve tercihlerin hakkında sohbet ettiğini duyabilirsin. Gece boyunca kendi geçmişleriyle ilgili bilgilere kulak misafiri olabilir veya onları partideki diğer konuklar hakkında dedikodu yaparken yakalayabilirsin.

Her bir NPC'nin kendi favori müzik grubu, kişisel inançları, uyuşturucu ve alkol konusunda ilkeleri, dostları ve düşmanları ve bu geceye yönelik parti hedefleri var. Tamamıyla müthiş derecede yetenekli erkek ve kadın seslendirme sanatçıları tarafından seslendirilen parti katılımcıları, ayağını kapıdan içeri attığından itibaren sende hareketli ve canlı bir his yaratır.

Partiye katılan şimdiye kadarki en ilginç, en duyarlı ve en çılgın 15 NPC ve hızla büyüyen davetli listesiyle evde daima bol bol toplumsal çeşitlilik mevcut. Hepsinin kendi içinde belirli motivasyonları ve güçlü kişisel görüşleri var. Bu da çeşitli tercihler yapmayı eğlenceli kılıyor ve onların birbirleriyle etkileşime girdiğini görmek komik oluyor!

kat_gif.gif?t=1657929794

İster Arkadaş, İster Düşman Edin

Partide dolanırken sözlerin ve eylemlerin her bir NPC'nin senin enerjine bayılıp bayılmayacağını ve seni yere sermeye birkaç saniye uzakta olup olmadığını belirleyecek.

İyi bir karar seksi bir kızın gecenin geri kalanı boyunca üstsüz bir şekilde dans etmesini sağlayabilirken kötü bir karar eşek sudan gelinceye kadar dayak yemene sebep olabilir.

Bir NPC ile konuşurken seçtiğin her bir yanıt onun senin hakkında neler hissettiğini değiştirir. Sosyal ölçümlerinden gözünü ayırma ve oyunu oynayış şeklinin bir NPC'nin sana abayı yakıp yakmadığını, senin hakkında ne iyi ne kötü hissedip hissetmediğini, seni iyi bir arkadaş olarak görüp görmediğini veya seni kara listesine alıp almadığını etkilemesini izle.

NPC'ler seni sevip sevmemelerine veya senden nefret edip etmemelerine dayalı olarak farklı tepkiler vererek potansiyel parti tercihlerinin ve etkileşimlerinin kilidini açar veya bunları engeller. Bu partide yaptığın ve söylediğin her şeye dikkat et, çünkü küçük bir tercih her şeyi değiştirebilir.

Ünlü Konuk Oyuncularla Etkileşim Kur

Game Grumps'ı hiç duydun mu? Doğru tercihler yaparsan Dan ve Arin'in beklenmedik şekilde ev partisinin ortasına düştüğünü görebilirsin!

Benzersiz hikâyelerini keşfet, gülünç bir şekilde kutlamaların ortasında gezinmelerini izle ve onların gösterilerine geri dönmesine yardımcı olmak için birçok yoldan birini seç!

Seksi bir İspanyolca eğitmeninin partiye katılıp ortamı hareketlendirmesini mi istiyorsun? Kararların Lety Does Stuff'ın gelip ön kapıyı çalmasını sağlayabilir. Maceranın gerçek tadını almak istiyorsan onun ateşli, vahşi ve tamamıyla çılgın yan hikâyesini keşfet!

Gerçek hayattan ünlü isimleri bir video oyununa entegre eden ilk bağımsız stüdyolardan biri olarak küçük rolleri hikâyeye bağlamak ve Dan, Arin ve Lety'yi partide ağırlamak son derece eğlenceliydi.

Gözünü dört aç çünkü yakında heyecan verici daha fazla ünlü konuk, partiyi ziyaret edebilir!

Infl_dancing.gif?t=1657929794

Sex™

Geliştirme ekibimizdeki hiç kimse daha önce bu hazzı yaşamamış olsa da insanlarda seksin nasıl bir şey olduğunu öğrenmek için internette bir sürü araştırma yaptık.

House Party'de aşk yolundaki ana NPC hikâyelerini tamamlamak sadece eğlenceli ve merak uyandırıcı değil, ayrıca zaman zaman seni çeşitli parti katılımcılarıyla yaşayacağın ateşli karşılaşmalarla da ödüllendirecek.

Bu baştan çıkarıcı cinsel ödüller tamamıyla tekrarlanabilir ve erkeklerle, kızlarla ve gruplarla öpüşmekten oral sekse ve çeşitli ilişki pozisyonlarına kadar uzanan bir yelpazeye sahiptir.

Aradığın ister erkek sevgili, ister kız sevgili, ister çıplak sauna, ister arka bahçede oral seks, ister geleneksel seks, ister dikizcilik olsun, bu Ev Partisi'nde seksi, romantik veya edepsiz büyük eğlence fırsatları yakalayacaksın!


:gamescreen:

ss_a86720514822ee34d48177814f146d18c9dd4

ss_c65f85b0ac0c71aa5491645542cbbf3156810

ss_a4f76607ea15b004a0b3a1ef6b33ebec3b613

ss_b591d31bc23ca5c291ea4727f82879d36406a

:gametrailer:

:gamesystem:

Minimum

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 7+

İşlemci: Intel Pentium G4500 | AMD FX8350

Bellek: 8 GB

Ekran Kartı: 2 GB

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 8 GB


Önerilen

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 7+

İşlemci: Intel i5 6500 | AMD Ryzen 3-1200

Bellek: 8 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 6GB | AMD RX570

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 8 GB

:gamedownload:

Nasıl Kurulur ve Güncellenir? | How to Install and Update?

Spoiler

Türkçe

Nasıl Kurulur?

 1. İndirdiğiniz .iso dosyasına sağ tıklayıp "Bağla" seçeneğini kullanarak açın.
 2. Setup dosyasından oyunu kurun.
 3. SKIDROW klasöründeki dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre atın.
 4. Oynayın :pepeok:

Nasıl Güncellenir?

Eğer indirme bölümünde "Update" isimli dosyalar bulunuyorsa bu adımları uygulamanız yeterli.

 1. Güncelleme dosyalarını indirin ve klasöre çıkartın.
 2. Update klasöründeki setup dosyasını çalıştırın ardından oyunun kurulu olduğu klasörü seçin ve güncellemenin tamamlanmasını bekleyin.
 3. VEXAGAMES klasöründeki dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre atın.
 4. Oyununuz artık bu sürüme güncellendi :pepeloop:

Destek

 • Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacın olursa Destek İsteği yollamanız yeterli :pepolove:

English

How to Install?

 1. Open the downloaded .iso file by right click it and using "Mount" option.
 2. Run the setup file and install.
 3. Copy the files in SKIDROW folder into the folder where the game is installed.
 4. Play :ok:

How to Update?

If there are files named "Update" in the download section, just follow these steps.

 1. Download the update files and extract them to the folder.
 2. Run the setup file in the Update folder, then select the folder where the game is installed and wait for the update complete.
 3. Copy the files in the VEXAGAMES folder to the folder where the game is installed.
 4. Your game is now updated to this version :pepoGimme:

Support

:lineee:

Torrent - (4.67 GB)

House Party [VexaGames.com].torrent

:lineee:

Link to comment
Share on other sites

 • Replies 0
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share