Jump to content
VexaGames'i Güncelliyoruz Yeni Oyunlar Yakında Eklenecektir. | We Update VexaGames New Games Will Be Added Soon. ×
×
×
 • Create New...

Torrent Kenshi Torrent İndir (v1.0.55)


DicDale
 Share

Recommended Posts

header.jpg

:gameinfo:

Oyunun Adı: Kenshi

Oyunun Sürümü: v1.0.55

Oyunun Türü: RPG

Oyunun Çıkış Tarihi: 6 Aralık 2018

Oyunun Boyutu: 7 GB

Dosya Türü: ISO


:rainbooow:

:rainbooow:


Lineer bir hikayeden ziyade açık uçlu sandbox oyun özelliklerine odaklanan serbest dolaşım kadrosu tabanlı bir RPG. Tüccar, hırsız, asi, savaş ağası, maceracı, çiftçi, köle veya sadece yamyamlar için yiyecek olun.

Yeni ekipman araştırın ve yeni ekipman üretin. İşler kötüye gittiğinde güvenli müstahkem sığınaklar olarak kullanmak için kendi binalarınızı satın alın ve yükseltin veya bir iş kurmak için kullanın. Zorlu çölde hayatta kalmak için gereken güç ve zenginlik için çabalarken, dünyadaki çeşitli gruplara yardım edin veya onlara karşı çıkın. Adamlarınızı cılız kurbanlardan usta savaşçılara kadar eğitin. Yaralı ekip arkadaşlarınızı güvenli bir yere taşıyın ve hepsini canlı canlı eve götürün.

Özellikler

 • Daggerfall'dan bu yana 870 kilometre kareye yayılan en büyük tek oyunculu RPG dünyasında kusursuz bir oyun dünyasında serbest biçimli oyun. Oyun asla sizi sınırlamaya veya kişisel oyun tarzınızı kısıtlamaya çalışmayacaktır.
 • İstediğiniz kadar karakter tasarlayın ve sizin için savaşacak bütün bir ekip oluşturun. Karakterler, yalnızca istatistiklerinde değil, görünümlerinde de deneyimle büyüyecek ve güçlenecek.
 • RTS-RPG hibrit türüne orijinal bir bakış. Herkesten yapay olarak daha güçlü istatistiklere sahip "kahraman" karakter yok - Karşılaştığınız her karakter ve NPC potansiyel olarak eşittir ve bir adı, bir hayatı vardır.
 • Sen seçilmiş kişi değilsin. Harika ve güçlü değilsin. Herkesten daha fazla 'isabet puanınız' yok. Sen evrenin merkezi değilsin ve özel değilsin. Bunun için çalışmadığın sürece.
 • Yeni teknolojileri araştırabileceğiniz, savunmanızı geliştirebileceğiniz ve yeni teçhizat üretebileceğiniz bir üs kurun.
 • İşler kötüye gittiğinde güvenli müstahkem sığınaklar olarak kullanmak için kendi binalarınızı satın alın ve yükseltin veya bir iş kurmak için kullanın.
 • Oyun çeşitliliği ve olasılıkları. İyi ol, kötü ol, işadamı ol, hırsız ol, bir kasabada yaşa, çölde yaşa, yalnız seyahat et, kalabalıklar halinde seyahat et, bir kale inşa et, bir şehri yerle bir et. Kendini köleleri özgür bırakmaya ada, ya da belki kendin bir köle ol.
 • Dinamik, sürekli değişen dünya. Dilediğini destekle ya da engelle ya da kendine sakla, dünya durmayacak. Bu sadece bir "oyun" değil, simüle edilmiş bir dünyada yaşıyor ve hayatta kalıyorsunuz.
 • Yamyamlar tarafından yakalanıp canlı canlı yenilir ya da köle tacirleri tarafından satılır ve madenlerde çalıştırılır. Bunlar yazılı olaylar değil, hayatınızı tesadüfen mahveden bu kaotik dünyanın sıradan bir parçası. Her şey olabilir, ancak gücünüz varsa her şeyin üstesinden gelinebilir.
 • Kesinlikle Seviye ölçeklendirme yok. Dünya seninle birlikte seviye atlamıyor ve dükkanlar envanterlerini sadece senin seviyene uyan eşyalarla değiştirmiyor. Oyunun başında neredeyse herkes sizden daha güçlü olacak ve hayatta kalmak her zaman bir mücadele olacaktır. Oyun, düştüğünüzde elinizi tutmayacak veya size yardım etmeyecek.
 • Oynanışı etkileyen gerçekçi tıbbi sistem. Yaralı bacağı olan bir karakter topallayacak veya sürünecek ve partiyi yavaşlatacak, yaralı kollar kılıcınızı tek elle kullanmanız veya hiç kullanmamanız gerektiği anlamına gelir. Şiddetli yaralanmalar, amputelerin robotik uzuvların değiştirilmesine ihtiyaç duymasına neden olacaktır. Kan kaybı, bayılabileceğiniz anlamına gelir ve kan yırtıcıları çeker. Bir karakterin istatistikleri ekipman, yükümlülük, kan kaybı, yaralanmalar ve açlıktan etkilenir.
 • Karakterlerin uzun vadeli hedefler ve arzular doğrultusunda akıl yürütmesine ve çalışmasına izin veren akıllı AI. Ekipler birlikte çalışır ve yaralılarını güvenli bir yere taşır. Karakterler, sizin için mikro yönetimle ilgilenmek ve üssünüzde üretimi yürütmek üzere ayarlanabilir.
 • Zorlu ortamda hayatta kalmak için gereken güç ve zenginlik için çabalarken, dünyadaki çeşitli gruplara yardım edin veya onlara karşı çıkın.
 • Hayatlarında daha önce hiç oyun oynamamış gri takım elbiseli erkekler tarafından herhangi bir tasarım etkisi veya değişiklik yapılmadan bağımsız olarak geliştirildi.
 • Orijinal oyun dünyası. Fantezi klişeleri yoktur. Sihir yok.

:gamescreen:

ss_67316693597e7caa0fbf75e850252e29dab0e

ss_2755ade334491e1ce2c3e0486498e55d99579

ss_f31b8f54575ec5b5a2dfc8cf17d59803046cb

ss_2aa0a97ed2656db8749b1c50ec4b7eec14d8d

:gametrailer:

:gamesystem:

Minimum

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 64-bit

İşlemci: Çift Çekirdek

Bellek: 6 GB

Ekran Kartı: Pixel shader 5.0 özellikli kart

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 14 GB


Önerilen

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: Dört Çekirdek

Bellek: 16 GB

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 14 GB

:gamedownload:

Nasıl Kurulur ve Güncellenir? | How to Install and Update?

Spoiler

Türkçe

Nasıl Kurulur?

 1. İndirdiğiniz .iso dosyasına sağ tıklayıp "Bağla" seçeneğini kullanarak açın. (Windows 10 kullanmıyorsanız, Daemon Tools veya UltraISO programları ile .iso dosyasını açabilirsiniz.)
 2. Setup dosyasından oyunu kurun.
 3. Crack klasöründeki dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre atın.
 4. Oynayın :ok:

Nasıl Güncellenir?

Eğer indirme bölümünde "Update" isimli dosyalar bulunuyorsa bu adımları uygulamanız yeterli.

 1. Update dosyalarını sırayla indirin ve klasöre çıkartın.
 2. Update klasöründeki Setup dosyasını çalıştırın ardından oyunun kurulu olduğu klasörü seçin ve güncellemenin tamamlanmasını bekleyin.
 3. (Birden fazla Update dosyası varsa oyunun sürümüne göre sırayla güncelleyin. Ör: v1.5 > v1.6 > v1.10)
 4. Crack klasöründeki dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre atın.
 5. Oynayın :pepeloop:

Destek

 • Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacın olursa Destek İsteği yollaman yeterli :pepolove:

English

How to Install?

 1. Open the downloaded .iso file by right click it and using "Mount" option. (If you are not using Windows 10, you can open .iso file with Daemon Tools or UltraISO programs.)
 2. Run setup file and install.
 3. Copy the files in Crack folder into the folder where the game is installed.
 4. Play :pepolove:

How to Update?

If there are files named "Update" in the download section, just follow these steps.

 1. Download the update files sequentially and extract them to the folder.
 2. Run the Setup file in the Update folder, then select the folder where the game is installed and wait for the update to complete.
 3. (If there is more than one Update file, update them in order according to the version of the game. Ex: v1.5 > v1.6 > v1.10)
 4. Copy the files in Crack folder into the folder where the game is installed.
 5. Play :pepehappy:

Support

 

:lineee:

Torrent - (7 GB)

Kenshi v1.0.55 [VexaGames.com].torrent

:lineee:

Link to comment
Share on other sites

 • Replies 0
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share