Jump to content
VexaGames'i Güncelliyoruz Yeni Oyunlar Yakında Eklenecektir. | We Update VexaGames New Games Will Be Added Soon. ×
  • Create New...

Torrent Bright Memory Torrent İndir (v1.0.0.2)

DicDale
 Share

Recommended Posts

header.jpg

:gameinfo:

Oyunun Adı: Bright Memory

Oyunun Sürümü: v1.0.0.2

Oyunun Türü: FPS

Oyunun Çıkış Tarihi: 25 Mart 2020

Oyunun Boyutu: 3.84 GB

Dosya Türü: Setup

:rainbooow:

:rainbooow:

Bright Memory, tek kişilik geliştirme stüdyosu FYQD tarafından Unreal Engine kullanılarak oluşturulan FPS ve aksiyon türlerinin yıldırım hızında bir birleşimidir. Göz kamaştırıcı kombo saldırıları serbest bırakmak için çok çeşitli beceri ve yetenekleri birleştirin. SRO (Supernatural Science Research Organisation) ajanı Shelia'nın macerası başlamak üzere.

BM_V2_1.gif?t=1636681865

Bu oyun, 2020 yılında Shelia adında bir kadının ilk macerasını anlatıyor.

SRO araştırmasıyla keşfedilen "Kanshou ve Bakuya" olarak bilinen 1000 yıllık kalıntı kılıçların, çekirdeklerinde gizemli bir madde içeren benzersiz çok katmanlı bir yapı içerdiği tespit edildi. "Jiu Xuan'ın Ruhu" olarak bilinen bu madde, ölüleri diriltme yeteneğine sahiptir. Maddeyi ele geçirmek amacıyla, kendi ordusunu kontrol eden devasa bir terör örgütü olan "SAI", SRO araştırma tesisine sızmak ve üstünü çalmak için "Kuantum Taşıyıcı" olarak bilinen en son teknolojiyi kullandı. gizli ve inanılmaz derecede tehlikeli veriler. Daha da kötüsü, Shelia Kuantum Taşıyıcı üzerindeki koordinatları kalibre etmeye çalışırken, cihazı yanlışlıkla etkinleştirir ve civardaki herkesi, 1000 yılı aşkın bir süredir uykusunda rahatsız edilmeden, Kuzey Kutbuna yakın bir hava kıtası olan Yüzen Ada'ya taşır. Kısa süre sonra, bir zamanlar adayı dolduranların çeşitli canavarlarının ve cesetlerinin "Jiu Xuan'ın Ruhu" tarafından yeniden canlandırıldığı keşfedildi ve onlar Shelia için geliyorlar...

BM4.gif?t=1636681865

Oyun özellikleri

• Kendi orijinal kombinasyonlarınızı özgürce yaratmak için puanları toplayın ve çeşitli becerilerinizi geliştirin
  • FPS tarzı bir POV kullanarak, ilerlemek için her aşamada çeşitli bulmacaları keşfedin ve çözün
  • Bilim kurgu ve Çin kültürünü birleştiren ve Unreal Engine 4 kullanılarak yaratılan büyüleyici güzellikte bir dünya

Ana karakterler
Shelia: Hannah Grace
Kadın ana karakter. 21 yaşında. Anne babası askerdeydi. Altı yaşında ani bir trajik kazada her iki ebeveynini de kaybettikten sonra, SRO'nun kurucusu Profesör Richard Carter tarafından büyütüldü. Yıllarca çeşitli askeri eğitimler alarak ve neredeyse her alanda akranları arasında parlayarak, insanüstü yetenekleri ona ultra seçkin "SRO Acil Durum Teftiş Ekibinin" bir üyesi olarak bir yer edindi.

Carter: Jack Merluzzi
SAI'nin kurucusu. Erkek, 35 yaşında. Etkili statüsünden yararlanarak, karaborsada çok sayıda antik eser alıp satarak zengin oldu. "Jiu Xuan'ın Ruhu"nun varlığını öğrendikten sonra, çok gizli verileri çalmak amacıyla hemen SRO'ya sızdı.

:gamescreen:

ss_0d6c04903a78d26f900ac95022f2c5144a3fd

ss_6b2645fda5c112c8041a382ea8d29514b9edd

ss_e0d00cb96bd7a0824e14f97692b7b9e2a7c46

ss_af3bcf4f32a273c7f377491fe7f119388c8be

:gametrailer:

:gamesystem:

Minimum

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: i5-3470 INTEL

Bellek: 6 GB

Ekran Kartı: Nvidia GTX 660 | AMD Radeon HD 7770

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 4 GB

Önerilen

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: i7-4790K INTEL

Bellek: 8 GB

Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 | AMD Radeon R9 390

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 4 GB

:gamedownload:

Nasıl Kurulur? | How to Install?

Spoiler

Türkçe

1. Setup dosyasından oyunu kurun.
  2. Oynayın :pepeok: